فروش عمده لوازم جانبی موبایل

فروش عمده لوازم جانبی جی تی موبایل با قیمت مناسب

فروش عمده لوازم جانبی موبایل، شامل انواع وسایل مربوط به تلفن های هوشمند و تبلت ها می باشد که فروشگاه اینترنتی جی تی موبایل به عرضه آن با قیمت های مناسبتر از محل های دیگر اقدام نموده است. این سایت فروشگاهی، دارای شاخه‌های گوناگونی چون هدفون و هندزفری، پاور بانک، کابل و کلگی، اسپیکر، شارژر وایرلس و فندکی، هلدر، کارتخوان و OTG و سایر لوازم جانبی است. محصولات قرار گرفته در این شاخه‌ها از کیفیت‌های مختلفی نیز برخوردار می‌باشند که شامل اورجینال، کپی و های‌کپی از برندهای نام آشنا هستند.

نکات مهم در خرید اینترنتی عمده لوازم جانبی موبایل

۱-پاسخگویی پس از انجام خرید

پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان در خریدهای اولیه خود از یک وب‌سایت فروش عمده لوازم جانبی تبلت و موبایل در حجم بالا اقدام به خرید نکنید.

بروز مشکلات احتمالی در ارسال و یا وجود ایرادات فنی در کالاهای خریداری شده برای هیچ کسب‌وکاری چه در ایران و چه در سایر نقاط جهان غیر ممکن نیست، اما مهمترین نکته هنگام بروز چنین مسایلی پشتیبانی و همراهی با خریدار است.

برای آگاهی از عملکرد یک فروشنده عمده و ارزیابی آن باید زمان کافی در بین خریدهای شما وجود داشته باشد. همچنین پرس‌وجو از سایر همکاران و خریداران قبلی برای انتخاب یک فروشنده عمده لوازم جانبی موبایل می‌تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد.

۲-ارائه قیمت‌های منطقی

یکی از شیوه‌های جلب نظر مشتری ارائه لیست قیمت اولیه با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از بازار و مراکز شناخته شده فروش عمده لوازم جانبی موبایل نظیر بازار علاالدین و پایتخت است. قیمت پایین اما همیشه نشان دهنده انصاف خریدار نیست.

به طور معمول در بازار پخش عمده لوازم جانبی موبایل فروشندگان محدوده قیمتی را متناسب با قوانین موجود، قیمت خرید خود از واردکننده و حاشیه سود، در نظر گرفته و متناسب با آن اقدام به فروش محصولات می‌کنند.

در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل برای مثال قیمت فروش عمده قاب و گلس انواع گوشی، پاور بانک، کابل و شارژر موبایل، اسپیکر و هندزفری، هولدر گوشی و مونوپاد در تمامی لیست‌های قیمت پخش عمده دارای قیمت‌های نزدیک به یکدیگر ارایه می‌شوند.

این موضوع حتی در شهرهای مختلف نیز تا حدود زیادی برقرار است، برای مثال قیمت فروش عمده لوازم جانبی موبایل شیراز با فروش عمده لوازم جانبی موبایل در تهران برای فروشندگان عمده و واردکنندگان تا حد زیادی نزدیک به یکدیگر است.

اما چرا با وجود موارد عنوان شده همچنان بعضی از فروشندگان قیمت اولیه کالا را بسیار ارزان‌تر از سایر فروشندگان موجود در بازار به مشتری اعلام می‌کنند؟

* این امکان وجود دارد که یک فروشنده سودجو قلم اورجینال همراه گوشی نوت سامسونگ را با یک قلم تقلبی جایگزین کند و قیمت نهایی پایین‌تری به خریدار اعلام کند. در این موارد اغلب این فروشندگان لیستی از تجهیزات جانبی اورجینال هر محصول را برای فروش به صورت جداگانه به مشتری ارایه می‌کنند.

* در برخی موارد قیمت فروش یک محصول از قیمت اعلام شده در سایت شرکت سازنده به علاوه هزینه ارسال کالا به ایران نیز بسیار پایین‌تر اعلام می‌شود؟ در این حالت علت قیمت پایین، چیزی به جز فروش کالای تقلبی است؟ شما چه فکری می‌کنید؟

۳-تحویل سریع

در خرید و فرش های اینترنتی هیچ چیز به اندازه اطمینان داشتن به فروشگاه و وبسایت اینترنتی آن فروشگاه، اهمیت ندارد. شرایط خرید فروشگاه های اینترنتی با هم متفاوت است و معمولا هر کدام شرایط خاص خود را برای خرید دارند.